Pedagodzy klasy waltorni - prof. Wiesław Grochowski i ad. dr Damian Walentek serdecznie zapraszają osoby zainteresowane podjęciem studiów w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w dniu 13 kwietnia 2013 r., sala 304 w godz. 10:00 - 14:00 na Dzień Otwarty.


2013 Dzień Otwart Akademii Muzycznej w Katowicach

Drodzy Kandydaci!

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach zaprasza na Dzień Otwarty. Dla Was będzie to doskonała okazja, by poznać Uczelnię a dla Uczelni bezcenny czas, by gościć jej przyszłych Studentów. W tym dniu nasi Pedagodzy będą do Waszej dyspozycji: możecie przyjść, porozmawiać, odbyć indywidualne konsultacje z pedagogami – według harmonogramu, który będziemy sukcesywnie umieszczać na stronie internetowej. Możecie zapytać zarówno o sprawy artystyczne jak i organizacyjne. Będziecie też mieli okazję poznania studentów – na Wasze pytania chętnie odpowiedzą członkowie Samorządu Studenckiego.

Z pewnością znajdziecie też chwilę, by rozejrzeć się wokół. Zobaczycie Salę Koncertową – jedną z pereł architektury muzycznej w Polsce. Zaglądniecie do Biblioteki – nowoczesnej, komfortowej i szczycącej się jednym z najcenniejszych zbiorów wydawnictw muzycznych w naszym kraju. Zajrzycie być może do Muzeum Organów – placówki unikatowej w skali całej Europy Środkowej.Wejdziecie w mury jednej z najpiękniejszych polskich Uczelni.

Do zobaczenia!

Adt dr Marcin Trzęsiok
Prorektor ds. studenckich, współpracy międzynarodowej
i rozwoju uczelni

Reklama