Staramy się na bieżąco zamieszczać wszelkiego rodzaju informacje i wiadomości dotyczącą naszego instrumentu. Przy tej okazji często korzystamy z zasobów innych serwisów internetowych. Chętnie dzielimy się z innymi naszą wiedzą. Oto lista witryn internetowych z którymi współpracujemy:

  • hornsociety.org - Międzynarodowe Stowarzyszenie Waltornistów. Celem stowarzyszenia jest promocja edukacji muzycznej ze szczególnym uwzględnieniem waltorni. IHS organizuje i wspiera sympozja, warsztaty i kursy, zachęca kompozytorów i aranżerów do tworzenia utworów z udziałem naszego instrumentu. Trzy razy w roku wydaje specjalistyczny periodyk.
  • przesluchania.com - Baza przesłuchań do polskich orkiestr symfonicznych, kameralntych, operowych, wojskowych. Często aktualizowana.
  • oboj.pl - Polski Serwis Internetowy dla Oboistów. Obój w Polsce i na świecie. Poiwstał w 2000 roku a aktualna forma serwisu sięga roku 2007. Celem portalu jest integracja społeczności polskich oboistów dzięki elektronicznej wymianie informacji. To darmowe źródło wiedzy związanej z nauką gry na oboju oraz zawodową karierą instrumentalistów.

  

Reklama


Reklama