Produkty reklamowe

Poniżej przedstawiamy kilka form reklamowania się na stronie waltornia.pl. Aby zamówić reklamę skontaktuj się proszę z nami mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając rodzaj reklamy, czas emisji i  dane do faktury. Na zamówioną reklamę wystawimy fakturę pro forma, po jej opłaceniu reklama pojawi się na stronie a Reklamodawcy prześlemy mailem fakturę. 

Nie jesteśmy płatnikami podatku VAT na podstawie Art. 113 ust. 1 ustawy o VAT.


Reklama w formie graficzno-tekstowej w popularnych formatach graficznych (jpg, gif, flash) przekazana przez Reklamodawcę. Umieszczona w dowolnej części serwisu, na określony, wykupiony czas. Najbardziej dopasowane wymiary banerów  to: 160x600, 728x90, 468x60, 250x250 - możliwe inne.

Po kliknięciu baner przekierowuje na wybraną przez reklamodawcę stronę WWW. Reklama zamieszczana jest losowo lub we wskazanym przez Reklamodawcę miejscu rotacyjnie z innymi banerami. Prawdopodobieństwo emisji banera w zakupionej przestrzeni reklamowej wynosi 50%. Pierwsze dwa tygodnie emisji banera są emitowane na stronie głównej z prawdopodobieństwem 100%.

Jak to wygląda i ile kosztuje?

Czytaj więcej...

Reklama w formie artykułu -  tekstu opisowego, relacji, wywiadu na dowolnie wybrany temat związany z firmą, jej historią, ofertą. Artykuł można uzupełnić o logo, zdjęcia, wykresy oraz link do strony internetowej firmy, co dodatkowo uatrakcyjni jego zawartość od strony merytorycznej i wizualnej. Może też dotyczyć wydarzenia: konkursu, festiwalu, koncertu itp. Wstęp artykułu (tzw. zajawka) ukaże się na stronie głównej przez okres minimum 2 tygodni. Treść materiału powinna być możliwie dobrze dopasowana do tematyki strony waltornia.pl (muzyka, edukacja, instrumenty muzyczne, medycyna, praca).

Artykuł może składać się maksymalnie z 5000 znaków, 2 zdjęć i 2 linków.

Jak to wygląda i ile kosztuje?

Czytaj więcej...

Przekierowanie z menu serwisu do strony Reklamodawcy. Strona docelowa przekierowanie powinna być tematycznie dopasowana do strony www.waltornia.pl. Najbliższe tematycznie strony to:
  • muzyka
  • edukacja
  • instrumenty muzyczne
  • medycyna
  • praca
Jak to wygląda i ile kosztuje?

Czytaj więcej...

Klientom zdecydowanym na większe zakupu powierzchni reklamowej oferujemy rabaty:
  • 10% zniżki za wykupienie dwóch form reklam,
  • 20% zniżki za wykupienie trzech form reklam,
  • negocjacja ceny za wykupienie reklam na okres dłuższy niż jeden rok

Reklama