Warto wiedzieć

Oto korespondencja, która przyszła do nas niedawno:

Niejaki Alan Wiltshire, właściciel strony hornsaplenty.com (obecnie strona jest od kilku dni zawieszona, prawdopodobnie z powodu zaległości w opłatach hostingowych) nie odpowiada na maile, telefony i jakiekolwiek próby kontaktu. Budynek pod adresem, w którym miał siedzibę jest wystawiony na sprzedaż od kilku miesięcy. Był to swego rodzaju komis waltorniowy - ja wysłałem mu swojego Holtona i czarę Schmida. Oprócz mnie na razie udało nam się zebrać w sumie 8 poszkodowanych osób, ale obstawiam, że może ich być nawet 3-4 razy tyle, bo ostatnia ofiara, która się zgłosiła pochodzi z grudnia 2017!

Czytaj więcej...

Obecnie w wirtualnej przestrzeni jest cała masa stron, na których możesz słuchać piosenek, których tylko zapragniesz. Odnajdziesz tam najnowsze utwory ulubionych wykonawców czy też wszystkie największe hity ostatnich lat. Jednak słuchać ich możesz tylko wtedy kiedy masz w danej chwili połączenie z Internetem. Jeśli nie masz takiej możliwości to jest to utrudnione. Jednak teraz, dzięki pojawieniu się serwisu mp3youtube.pl możesz zawsze mieć dostęp do piosenek, które lubisz słuchać. Wystarczy, że skorzystasz z tego serwisu i pobierzesz pliki na telefon komórkowy.

Czytaj więcej...

Kobiece poradniki są znane od lat - zarówno te w formie papierowej, jak i elektronicznej. Jeśli chodzi o poradniki dla panów, rzecz prezentuje się nieco inaczej. Przyjęło się, że panowie rzadziej szukają porad niż panie, przez co liczba atrakcyjnych artykułów na męskie tematy jest mniejsza. Niemniej, panowie interesują się blogami dla mężczyzn i często na nie zaglądają. Z jakiego powodu?

Czytaj więcej...

Możliwość posłuchania muzyki symfonicznej na żywo jest nie lada atrakcją dla każdego melomana. Koncerty Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej od lat przyciągają tłumy miłośników przepięknych dźwięków, płynących prosto z najlepszych instrumentów. Jak dotrzeć na koncert Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej z Polski?

Czytaj więcej...

Reklama