Regulamin

Regulamin zamieszczania ogłoszeń

 

 1. Wszystkie ogłoszenia zamieszczone w serwisie waltornia.pl są wyłączną odpowiedzialnością osoby, od której pochodzą te treści.
 2. Administracja waltornia.pl nie sprawdza rzetelności tych ogłoszeń i nie składa żadnych oświadczeń ani gwarancji co do dokładności, kompletności lub autentyczności informacji zawartych w tym dziale witryny.
 3. Darmowe ogłoszenia przeznaczone są wyłącznie dla osób fizycznych i dotyczą przedmiotów związanych z waltornią i innymi instrumentami dętymi blaszanymi.
 4. Podmioty gospodarcze, firmy mogą zamieszczać ogłoszenia na zasadzie odpłatności. Na tej samej zasadzie można zamieszczać ogłoszenia nie spełniające kryteriów określonych w punkcie 3.
 5. Ogłoszenia nie mogą być sprzeczne z normami prawnymi, etycznymi oraz dobrymi obyczajami obowiązującymi w Polsce.
 6. Administracja waltornia.pl zastrzega sobie prawo dokonywania poprawek oczywistych błędów w przesłanych ogłoszeniach.
 7. Ogłoszenia po zatwierdzeniu przez Administrację waltornia.pl są wyświetlane  przez 90 dni, po czym automatycznie tracą ważność, o ile nie zostały odnowione przez pierwotnego nadawcę.
 8. Jeśli masz oczekującą sprzedaż i chcesz zawiesić reklamę, podczas gdy potencjalny nabywca wypróbowuje instrument, powiadom nas o tym na adres waltornia@gmail.com, byśmy mogli zawiesić publikację i ponownie, jeśli chcesz, aby reklama została odnowiona.
 9. Gdy reklamowany przedmiot zostanie sprzedany i nie będzie już dostępny, powiadom nas o tym, byśmy mogli wycofać publikację.
 10. W przypadku stwierdzenia publikacji w serwisie ogłoszenia, którego nie jesteś autorem, lecz zawierającego twoje dane teleadresowe, poinformuj nas o tym.
 11. Serwis walornia.pl nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępie do serwisu spowodowane awariami łącz telekomunikacyjnych oraz niezbędnymi pracami techniczno-konserwacyjnymi.
 12. Dane osobowe udostępniane w ogłoszeniach służą wyłącznie możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą i obsługi jego ogłoszenia. Po wygaśnięciu publikacji zostają skasowane.
 13. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 stycznia 2022.