W dniach 19-21.11.2015 odbył się w Krakowie VI Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół muzycznych II stopnia grających na instrumentach dętych blaszanych.
Wyniki konkursu
Jury Konkursu w składzie:
- Prof. Igor Cecocho - Przewodniczący
- Dr hab. Wacław Mulak
- Dr hab. Zdzisław Stolarczyk
- Mgr Krzysztof Mucha
- Mgr Maryla Limanowska
- Mgr Wacław Fular
- Mgr Magdalena Łapińska
- Mgr Henryk Ryński
- Mgr Paweł Durowski
przyznało następujące Nagrody:
Waltornia
1. Nagroda
Natalia Kawecka
2. Nagroda
3. Nagroda
Natalia Kawecka otrzymała również Nagrodę Specjalną, ufundowaną przez Krakowską Fundację Sztuki.
Dyplomy Finalistów otrzymali: Szymon Pelc i Szymon Rywalski.
G R A T U L U J E M Y !!!



