Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej – etap ogólnopolski
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych
IV i V klas cyklu 6 letniego oraz III klas cyklu 4 letniego szkół muzycznych I stopnia
2014


1. miejsce
Adrian Zachowski - tuba
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku
nauczyciel - Tomasz Kacprzak

Kajetan Puczko - trąbka
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie 
nauczyciel - Jan Harasimowicz


2. miejsce
Dawid Kotowicz - trąbka
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku
nauczyciel - Andrzej Prokopowicz

Mateusz Zimnik - trąbka
Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach
nauczyciel - Grzegorz Szczyrba

Kinga Michalak - trąbka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku
nauczyciel - Grzegorz Dębski

Maciej Mulak - trąbka
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie
nauczyciel - Jan Jarosz


3. miejsce
Eryk Skrzypczak - trąbka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Romana Maciejewskiego w Lesznie
nauczyciel - Artur Erenfeld

Kamil Rybaczyk - puzon
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim
nauczyciel - Sebastian Wieczorek

Michał Mocek - waltornia
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie
nauczyciel - Jerzy Ślęzak

Maksymilian Wlazło - trąbka
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel - Jacek Łaskarzewski

Bartosz Kunert - puzon
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
nauczyciel - Sebastian Wieczorek

Kacper Dawlewicz - trąbka
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku
nauczyciel - Andrzej Prokopowicz

Bartłomiej Kiecana - trąbka
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia  im. Andrzeja Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim 
nauczyciel - Janusz Kiecana


Wyróżnienia
Adam Pastwa - trąbka
Zespół Szkół Muzycznych  im. Grażyny Bacewicz w Gdańsku-Wrzeszczu 
nauczyciel - Sylwia Romaniecka

Artur Jantos - trąbka
Gminna Szkoła Muzyczna I stopnia w Kluczborku
nauczyciel - Ernest Malik

Artur Pudło - puzon
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie
nauczyciel - Wojciech Kuś

Łukasz Mroczek - trąbka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Kwidzyniu
nauczyciel - Wojciech Wiśniewski

Paweł Korczagin - trąbka
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel - Mirosław Wenc

Marta Pełka - trąbka
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
nauczyciel - Arkadiusz Garus

Paweł Mazik - trąbka
Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie
nauczyciel - Marek Piątek


Gratulujemy!
Laureatów (1. 2. 3. Nagrody, Wyróżnienia) prosimy o nadesłanie zdjęć i biografii celem publikacji w naszym serwisie. Nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.