Jak wybrać produkty uciskowe? Bez względu na to, czy interesują Cię pończochy uciskowe przeciwżylakowe, czy po prostu bielizna wyszczuplająca, są pewne parametry, na które trzeba zwrócić uwagę, szukając odpowiedniego rozmiaru. Jakie?

  1. Czym są materiały uciskowe?
  2. Kiedy nosić majtki wyszczuplające?
  3. Jaki rozmiar pończoch uciskowych wybrać?

Jeśli interesuje Cię bielizna modelująca lub produkty uciskowe, koniecznie zdecyduj się na takie rozwiązania, które wykonano z najwyższej jakości produktów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ostatecznie kupujesz takie majtki wyszczuplające czy pończochy uciskowe, które faktycznie będą skuteczne i spełnią Twoje oczekiwania. Gdzie znaleźć dobrej jakości rozwiązania uciskowe? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule – zapraszamy!

Czym są materiały uciskowe?

opaski uciskoweProdukty uciskowe najczęściej dostarcza się w formie pończoch, rajstop czy podkolanówek. Są niczym innym jak rozwiązaniem wykorzystywanym głównie w terapii uciskowej. Terapia ta wspomaga leczenie żylnej zakrzepicy, przewlekłej żylnej niewydolności i w ich profilaktyce. Ale nie tylko osoby ze wspomnianymi chorobami sięgają po takie rozwiązania jak materiały uciskowe. Otóż z produktów uciskowej często korzystają ludzie po urazach, zabiegach chirurgicznych czy z różnymi obrzękami dolnych kończyn, które nie wywołały choroby.

Produkty uciskowe, jak i bieliznę wyszczuplającą znajdziesz między innymi w Relaxsansklep, gdzie dostępne są rozwiązania w przeróżnych wariantach i atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i już teraz znajdź odpowiednie majtki wyszczuplające czy pończochy uciskowe dla siebie.

Kiedy nosić majtki wyszczuplające?

Odpowiednie majtki modelujące doskonale wysmuklają pośladki i jednocześnie lekko je unoszą. Do zalet tego rodzaju bielizny wyszczuplającej zalicza się także korzystne działanie na biodra i brzuch, którym nadają świetnego kształtu. Majtki modelujące to także bezpieczne rozwiązanie dla kobiet, które urodziły dziecko. Dobrze dobrana bielizna nie tylko poprawia wygląd brzucha, ale i dzięki nowoczesnej technologii sprawia, że nasze ciało szybciej regeneruje się po porodzie.

Interesują Cię majtki wyszczuplające? Już teraz sprawdź ofertę na https://relaxsansklep.pl/majtki-wyszczuplajace, gdzie znajdziesz bieliznę wyszczuplającą wysokiej jakości. Oprócz majtek dostępne są także pasy czy koszulki, wyprodukowane z materiałów przyjaznych i bezpiecznych dla skóry. W przypadku majtek wyszczuplających dostępne są standardowe modele, rozwiązania z wysokim stanem oraz stringi. Dzięki tej różnorodności znajdziesz odpowiednią bieliznę zarówno do swoich upodobań, jak i do swojej kreacji.

Jaki rozmiar pończoch uciskowych wybrać?

Klasyczne pończochy uciskowe to rozwiązania, po które coraz częściej sięgają osoby z problemami krążeniowymi. Tak zwane pończochy przeciwżylakowe sprawdzą się także u osób, które już przeszły specjalistyczne zabiegi i tym samym chcą zabezpieczyć się przed nawrotem wspomnianej dolegliwości. Zatem pończochy uciskowe mają aż dwa przeznaczenia – profilaktyczne i lecznicze.

Aby mieć pewność, że wybierzemy odpowiednie pończochy uciskowe, musimy w pierwszej kolejności dokonać pewnych pomiarów. Ważne jest, aby zmierzyć obwód nogi tuż nad kostką w jej najwęższym miejscu, obwód łydki w jej najszerszym miejscu, obwód pod kolanem, a także obwód nogi w połowie uda i około 4 cm pod pachwiną. Następnie wyniki te porównuje się z tabelą rozmiarów, która jest dostępna na stronie sklepu. Jeśli nie jesteś pewny, czy dany rozmiar faktycznie będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz poprosić o pomoc doradcę.

 Materiał zewnętrzny