Witam serdecznie. Nazywam się Krzysztof Białasik, jestem waltornistą, studiuję w Hadze róg barokowy. W nocy z 12 na 13 lipca we Frankfurcie nad Odrą skradziono mi róg barokowy - ręcznie robiony, firmy Andreas Jungwirth. Ma zdobioną czarę pomalowaną na czarno od  wewnętrznej strony, jest niewielkich rozmiarów. W komplecie znajdowały się dwa krągliki - f,g. Futerał koloru niebieskiego i ustnik - złoty rant, oraz srebrny kielich. Futerał oklejony był taśmą koloru żółto-czarnego - ostrzegawczą.

jungwirth
Z ustaleń wynika,że złodziej przesiadł się na dworcu w Poznaniu - przyjechał tam taksówką z Niemiec z Frankfurtu nad Odrą, gdzie instrument został skradziony, oraz przypuszczalnie odjechał pociągiem - prawdopodobnie w kierunku Bydgoszczy. Bardzo proszę o przesłanie treści tego maila do wszystkich znajomych, muzyków także do prowadzących komisy, sklepy muzyczne, antykwariaty itp.

Osoby będące świadkami zdarzenia, będące w stanie w jakikolwiek sposób pomóc proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48693344475

Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Krzysztof Białasik


Tanie zakupy na Allegro