Przekaż 1% podatku dla MichałkaMichałek – syn jednego z naszych kolegów waltornistów – cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną – STWARDNIENIE GUZOWATE.

Choroba atakuje zarówno skórę jak i ośrodkowy układ nerwowy dziecka. Michał ma zdiagnozowane liczne skupiska guzów w strefie podkorowej i podwyściółkowej mózgu, a choroba w każdej chwili może zaatakować dowolny organ wewnętrzny dziecka. Niepełnosprawność Michała wymaga stałego leczenia i specjalistycznych rehabilitacji z zakresu integracji sensorycznej, neurologopedii oraz psychologii, których miesięczny koszt to około 1400 zł.

Tylko dzięki Państwa pomocy z poprzednich lat Michał poczynił duże postępy we wszystkich dziedzinach w których jest rehabilitowany, mimo że największym zmartwieniem nadal pozostaje dziecięca padaczka, z którą także musi walczyć.

Jeden procent podatku przekazany na leczenie i rehabilitację maluszka daje nadzieję, że jego przyszłość nie będzie aż tak tragiczna, jak o tym mówią podręczniki medycyny.

Jak przekazać 1% dla Michałka:

  1. W zeznaniu podatkowym w rubryce: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” - nr KRS wpisać:  0000270809
  2. Poniżej w rubryce: „Informacje  uzupełniające” – cel szczegółowy 1% wpisać:  Kuc, 3123

Dziękujemy w imieniu rodziców za wszelką pomoc.