ImageW dniach 27-30.04.2010 odbył się w Katowicach


II Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych


Jury konkursu w składzie


Prof. Wiesław Grochowski    AM Katowice - Przewodniczący
Prof. Edward Daniecki         AM Gdańsk
Prof. Roman Gryń               AM Poznań
Ad. Benedykt Matusik         AM Kraków
Ad. Michał Mazurkiewicz       AM Katowice
Grzegorz Nowara                Hannower (Niemcy)
Ad. Zdzisław Stolarczyk        AM Kraków

postanowiło przyznać następujące Nagrody i Wyróżnienia:


Kategoria WALTORNIE



1. Nagroda
Krzysztof Tomczyk
Krzysztof Tomczyk


2.Nagroda
nie przyznano


3.Nagroda
Gabriel Czopka
Gabriel Czopka


Wyróżnienie
Stanisław Przygoda
Stanisław Przygoda



Kategoria TRĄBKI



 1.Nagroda
 nie przyznano


2.Nagroda
Piotr Nowak
2.Nagroda
Maciej Gwóźdź
2.Nagroda
Seweryn Mzyk
Piotr Nowak Maciej  Gwóźdź Seweryn Mzyk


 3.Nagroda
Paweł Wróblewski
3.Nagroda
Image 
Paweł Wróblewski Damian Kurek


Wyróżnienie
Kamil Barciok
Wyróżnienie
Szymon Gaudyn
 Kamil Barciok Szymon Gaudyn



Kategoria PUZONY



1.Nagroda
Karol Gajda
Karol Gajda



2.Nagroda
Kamil Jacyszyn
Kamil Jacyszyn


3.Nagroda
Image
3.Nagroda
Wojciech Jeliński
Michał Borowski
Wojciech Jeliński


3.Nagroda
Rafał Krauze
3.Nagroda
Andrzej Tkaczyk
Rafał Krauze
Andrzej Tkaczyk


Wyróżnienie
Image

Dastin Łożyński



Kategoria TUBY




1.Nagroda
Krzysztof Mucha
 Krzysztof Mucha 


2.Nagroda
Stanisław Pietrzik
Stanisław Pietrzik


3.Nagroda
Krzysztof Żebrowski
Krzysztof Żebrowski


Wyróżnienie
Jakub Sznajder
Jakub Sznajder



G R A T U L U J E M Y  !!!

Zdjęcia z konkursu w naszej GALERII



GALERIA WIDEO




Jury konkursu



Ogłoszenie wyników - tuby i waltornie



Ogłoszenie wyników - trąbki i puzony



Maciej Gwóźdź



Krzysztof Mucha



Seweryn Mzyk



Krzysztof Tomczyk



Piotr Nowak



Karol Gajda




Podziękowania dla Pana Ireneusza Gajdy
za udostępnienie materiału wideo.



    Lista osób zakwalifikowanych        
    do II etapu           
           
  1.    Krzysztof Żebrowski    PSM Warszawa    tuba
  2.    Jakub Darda               UM Warszawa      tuba
  5.    Krzysztof Mucha         AM Kraków          tuba
  9.    Stanisław Pietrzik        AM Kraków          tuba
12.    Jakub Sznajder           OSM Bytom         tuba
13.    Michał Walczak            AM Łódź              tuba
14.    Gabriel Czopka            AM Wrocław        róg
18.    Łukasz Mazurkiewicz     AM Katowice       róg
22.    Stanisław Przygoda      AM Katowice       róg
23.    Przemysław Siuta         AM Katowice       róg
27.    Krzysztof Tomczyk       AM Katowice       róg
31.    Kamil Barciok               AM Katowice       trąbka
32.    Szymon Gaudyn          AM Kraków          trąbka
33.    Maciej Gwóźdź             AM Poznań         trąbka
36.    Damian Kurek              AM Poznań         trąbka
39.    Seweryn Mzyk             AM Katowice      trąbka
40.    Piotr Nowak                AM Katowice      trąbka
46.    Paweł Wróblewski        AM Kraków        trąbka
49.    Michał Borowski           AM Kraków         puzon
51.    Karol Gajda                 POSM Bielsko Biała  puzon
54.    Kamil Jacyszyn             AM Katowice       puzon
55.    Wojciech Jeliński          AM Poznań         puzon
56.    Rafał Krauze                AM Kraków         puzon
60.    Dastin Łożyński            AM Kraków         puzon
61.    Karol Pistelok              AM Katowice       puzon
63.    Andrzej Tkaczyk          POSM Bielsko-Biała  puzon

     G R A T U L U J E M Y   !!!


Serwis waltornia.pl objął konkurs patronatem medialnym


Translator

Reklama