W dniach 27.04-1.05. 2007 r. odbył się w Brnie (Czechy) 6 Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych.


Lista uczestników

KATEGORIA JUNIOR

waltornia

Junior A

1. Becková Veronika ZUŠ Sezimovo Ústí II.
2. Butek Michal ZUŠ Harmonie Zlín
3. Erlebach Petr ZUŠ Ch. Masarykové Praha 6
4. Hornich Jan ZUŠ Sezimovo Ústí II.
5. Jodlová Adéla ZUŠ Ch. Masarykové Praha 6
6. Kašpar David ZUŠ Police nad Metují
7. Kozelková Veronika ZUŠ Letovice
8. Kubeša David ZUŠ Háje ve Slezsku
9. Maléřová Tereza ZUŠ Studénka
10. Mlázovská Eva ZUŠ Sezimovo Ústí II.
11. Němcová Monika ZUŠ Police nad Metují
12. Roubíčková Daniela Hudební třída GJN Praha
13. Skoták Pavel ZUŠ Letovice
14. Skoták Martin ZUŠ J. Kvapila Brno
15. Skotáková Monika ZUŠ Letovice
16. Šmídlová Vendula ZUŠ Letovice
17. Špaček Matěj ZUŠ Tišnov
18. Štěrbová Kateřina ZUŠ Letovice
19. Vaněk Radim ZUŠ Karlovy Vary
20. Khlebov Michal ZUŠ Hronov


Junior B

1. Adamová Eliška Hudební třída GJN Praha
2. Čeřovská Monika Hudební třida GJN Praha
3. Kolčavová Jana ZUŠ Zábřeh
4. Liberová Iva ZUŠ Harmonie Zlín
5. Mejtová Jana ZUŠ Sezimovo Ústí II.
6. Palovčík Jakub ZUŠ J. Kvapila Brno


trąbka

Junior A

1. Bartoš Marek ZUŠ Police nad Metují
2. Bogiš Tomáš ZUŠ Ch. Masarykové Praha 6
3. Češek Vladimír ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
4. Hädler Raphael Hudební škola hl. města Praha
5. Hegr Michal ZUŠ F. Jílka Brno
6. Hofbauer Vilém ZUŠ Telč
7. Hofbauer Walter ZUŠ Telč
8. Houška Jakub Hudební škola hl. města Praha
9. Hýnová Anna ZUŠ Sezimovo Ústí II.
10. Klein Jan ZUŠ Police nad Metují
11. Kollert Jaroslav ZUŠ Police nad Metují
12. Navrátil David ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
13. Pavluš Martin ZUŠ Uherské Hradiště
14. Pestr Miroslav ZUŠ Tišnov
15. Pohůnek Tomáš ZUŠ L. Árvaya Žilina
16. Pudlák Jan ZUŠ Ch. Masarykové Praha 6
17. Solař Adam ZUŠ Bystřice pod Hostýnem
18. Válal Petr ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
19. Vlček Jan Hudební škola hl. města Prahy
20. Misár Martin ZUŠ Hronov


Junior B

1. Halík Jan ZUŠ F. Jílka Brno
2. Kotača Jiří ZUŠ Veselí nad Moravou
3. Novosad Štěpán ZUŠ Letovice
4. Pajer Vojtěch ZUŠ Pelhřimov
5. Sichrovský Chananel ZUŠ Police nad Metují
6. Skopal Pavel ZUŠ Harmonie Zlín


puzon i tuba

Junior A

1. Czech David Hudební škola hl.města Prahy
2. Hašpica Radek ZUŠ Harmonie Zlín
3. Houška Miroslav ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
4. Hykeš Jakub Hudební škola hl.města Prahy
5. Janda Petr ZUŠ F. Jílka Brno
6. Jeřábek Petr GJN Praha
7. Pelánek Tomáš ZUŠ Harmonie Zlín
8. Pfeifer Jan ZUŠ Police nad Metují
9. Sichrovský Josef ZUŠ Police nad Metují
10. Vaněk Ondřej ZUŠ Dačice
11. Kubeček Lukáš ZUŠ Police nad Metují
12. Lasák Adam ZUŠ Krnov


Junior B – Tenor

1. Guziur Jan Hudební škola hl.města Prahy
2. Pavluš Jakub ZUŠ Uherské Hradiště
3. Janák Luděk ZUŠ Iši Krejčího Olomouc




KATEGORIA OTWARTA

waltornia

I. kategoria

Brogelová Simona, CZ
Garláthy Ján, CZ
Gžanová Lucie, CZ
Dražil Petr, CZ
Dvořáková Alena, CZ
Gulyka Péter, HU
Fakras Tamás, HU
Jasenovec Štěpán, CZ
Javůrková Kateřina, CZ
Kubíček Martin, CZ
Mikulenka Michal, CZ
Koska Mikuláš, CZ
Košinová Tereza, CZ
Kučerová Hana, CZ

Mlčák Daniel, CZ
Plujmanová Hana, CZ
Šemík Martin, CZ
Šitner Jiří, CZ
Šmiřák Václav, CZ
Smutný Ján, SK
Strzalka András Máté, HU
Ratajová Tereza, CZ
Tar Balázs, HU
Trávníčková Eva, CZ
Treibeneklová Adéla, CZ
Tyrnerová Petra, CZ
Vass Noémi, HU



II. kategoria


Bekker Péter, HU
Dobi Péter, HU
Fichtnerová Petra, CZ
Chomoucký Petr, CZ
Mikesková Petra, CZ
Kolář Tomáš, CZ
Kuboń Tomasz, PL
Leiter János, HU
Lišková Hana, CZ
Molnár Szilárd, HU
Ofúkaný Juraj, SK
Skalníková Eva, CZ
Sokol Martin, SK
Stašík Peter, SK
Vacková Jana, SK
Valenta Karel, SK
Vaňková Tereza, CZ

III. kategoria


Chomoucký Pavel, CZ
Kecsis József, HU
Kolář Antonín, CZ
Polyák Endre, HU
Řeřichová Jana, CZ
Vojta Přemysl, CZ
Zirhut Petr, CZ


trąbka

I. kategoria


Bánfi Csaba, HU
Bartošek Stanislav, CZ
Bialas Jan, CZ
Buda Bálint, HU
Huba Merszel, HU
Damborský Michal, CZ
Dostál Martin, CZ
Černoch Tomáš, CZ
Chmelař Michal, CZ
Janeček Jakub, CZ
Janeček Pavel, CZ
Kalenda Václav, CZ
Klazar Tomáš, CZ
Matoušek Radek, CZ
Nagy Eleonora, HU
Pohnán Jiří, CZ
Pohůnek Lukáš, CZ
Sedlášek Pavel, CZ
Smrček Lukáš, CZ
Štainerová Veronika, CZ
Straka Štěpán, CZ
Tanaka Yasuko, CZ
Varga Balázs, HU
Veith Filip, CZ

II. kategoria


Ambrus Szabolcs Pál, HU
Bakó Gergely, HU
Csizmadia Sándor, HU
Herzog Pavel, CZ
Hradeský Jiří, CZ
Imre Hegesüs, HU
Jašek Martin, CZ
Kastar Lázsló, HU
Pálfalvi Tamás, HU
Pyda Piotr, PL
Růda Štěpán, CZ
Szőnyi Gábor, HU
Smrčka Miroslav, CZ

III. kategoria


Bielik Marek, SK
Duranka Mikuláš, SK
Gregorovič Vít, CZ
Jurčeka Ondřej, CZ
Klimánek Jakub, CZ
Kresz Richárd, HU
Maroul Martin, CZ
Martinesák Ádám, HU
Pavlovic Dalibor, CZ
Pouich Ostap, Ukraine
Spáth Viktor, HU
Szavári András György, HU
Tóth Balázs, HU
Novotný Martin, CZ
Warzecha Michal, PL


puzon

I. kategoria


Bencze Csaba, HU
Brhel Pavel, CZ
Gajda Karol, PL
Čajka Stanislav, CZ
Homolka Martin, CZ
Hlavatý Luboš, CZ
Chaloupka Pavel, CZ
Juřica Martin, CZ
Kalivoda Václav, CZ
Kulcsár Ildikó, HU
Mašek Jakub, CZ
Márk Antal Tóth, HU
Neubauer Kurt, CZ
Pavlík Šimon, CZ
Pospíšil Vít, CZ
Prchal František, CZ
Ries Jan, CZ
Sedláček Zdeněk, CZ
Šimáček Jakub, CZ
Štainerová Kateřina, CZ
Štefánik Pavel, CZ
Trnka Tomáš, CZ
Tvaroh Vítězslav, CZ
Uhlíř Miroslav, CZ
Vlček Petr, CZ
Nowakowska Olimpia, PL
Žižka Jiří, CZ

II. kategoria


Asztalos Tamás, HU
Bartošek Tomáš, CZ
Bialko Tomáš, CZ
Bury Bartosz, PL
Csaba Virág, HU
Fodor Béla, HU
Golański Grzegorz, PL
Chmelař Martin, CZ
Jelínek Jindřich, CZ
Juhász István, HU
Landsmann Tomáš, CZ
Mareš Michal, CZ
Masařík Filip, CZ
Plháková Magdalena, CZ
Pospíšil Jan, CZ
Prajka Lukáš, CZ
Stolarczyk Tomasz, PL
Szellinger Tamás, HU
Szücs Szabolcs, HU
Süveges Renáta, HU
Šašek Martin, CZ
Rozina Gábor, HU
Tamás Robert Harold, HU
Varga István, HU
Zapletal Václav, CZ
Zívalík Jakub, CZ
Žáková Petra, CZ
Žajdlík Josef, CZ

III. kategoria


Zwickl Ágoston, HU
Balaštík Rostislav, CZ
Debef Pavel, CZ
Gajewski Tomasz, PL
Hájek Filip, CZ
Horváth Szabolcs, HU
Nosek Jan, CZ
Novák Pavel, CZ
Stürzenbaum Robert, HU
Vörös József, HU


tuba

I. kategoria


Beregi András, HU
Gerych Tomáš, CZ
Keresztesi Bálint, HU
Kollár Ernest, SK
Král Jiří, CZ
Nagy Nándor, HU
Salajka Petr, CZ
Siuda Jiří, CZ
Tóth Álmos, HU
Zavodňan Martin, CZ

II. kategoria


Bazsinka, Jr. József, HU
Ferenczi János, HU
Harman Jonáš, CZ
Hurta József, HU
Jíša Radek, CZ
Kalmár Gergely József, HU
Kerekes Béla, HU
Kovács Zalán, HU
Kupka Martin, CZ
Lengyel Péter, HU
Maguari András, HU
Mácha Stanislav, CZ
Papp Miklós, HU
Ščurek Ladislav, CZ

III. kategoria


Bakró-Nagy György, HU
Filla Marek, CZ
Csomás János, HU
Genrt Jiří, CZ
Kerekes Imre, HU
Kováč Michal, SK
Serfel Gábor, HU
Tímár Albert, HU



WYNIKI


waltornia
1 kategoria

 

miejsce

Koska Mikuláš

 

1

Farkas Tamás

 

2

Mlčák Daniel

 

2

Javůrková Kateřina

 

2

Gulyka Peter

 

3

Jasenovec Štěpán

 

3

Garláthy Ján

 

4

Tar Balázs

 

4

Treibeneklová Adéla

 

wyróżnienie

Mikulenka Michal

 

wyróżnienie

Ratajová Tereza

 

wyróżnienie

Trávníčková Eva

 

wyróżnienie


waltornia
2 kategoria

 

miejsce

Kolář Tomáš

 

1

Sokol Martin

 

2

Skalníková Eva

 

3

Molnár Szilárd

 

3

Lišková Hana

 

4

Leiter János

 

4

Bekker Péter

 

wyróżnienie

Ofúkaný Juraj

 

wyróżnienie



waltornia
3 kategoria

 

miejsce

Řeřichová Jana

 

1

Zirhut Petr

 

2

Polyák Endre

 

2

Vojta Přemysl

 

3

Kolář Antonín

 

3


trąbka

1 kategoria

 

miejsce

Pohnán Jiří

 

1

Huba Merczel

 

2

Janeček Jakub

 

3

Veith Filip

 

3

Matoušek Radek

 

wyróżnienie



 

trąbka
2 kategoria

 

 

miejsce

Pyda Piotr

 

1

Pálfalvi Tamás

 

2

Jašek Martin

 

3

Ambrus Szabolcs

 

4

Kajtár László

 

4

Růda Štěpán

 

wyróżnienie



trąbka
3 kategoria

 

miejsce

Tóth Balasz

 

1

Molnár Lázsló

 

2

Spáth Viktor

 

3

Szavári A. György

 

4

Pavlovic Dalibor

 

wyróżnienie

puzon

1 kategoria

 

miejsce

Gajda Karol

 

1

Bence Czaba

 

2

Štajnerová Kateřina

 

3

Neubauer Kurt

 

3

Márk Tóth

 

wyróżnienie

Pospíšil Vít

 

wyróżnienie

Kulczár Ildikó

 

wyróżnienie

Homolka Martin

 

wyróżnienie

Tvaroh Vítězslav

 

wyróżnienie



 

puzon
2 kategoria

 

 

miejsce

Stolarczyk Tomasz

 

1

Juhász István

 

2

Zívalík Jakub

 

3

Rozina Gábor

 

4

Chmelař Martin

 

wyróżnienie

Žáková Petra

 

wyróżnienie

Bury Bartosz

 

wyróżnienie

Pospíšil Jan

 

wyróżnienie



puzon
3 kategoria

 

miejsce

Stürzenbaum Robert

 

1

Vörös József

 

2

Novák Pavel

 

3

Debef Pavel

 

3



tuba

1 kategoria

 

miejsce

Tóth Álmos

 

1

Král Jiří

 

1

Salajka Petr

 

2

Keresztesi Bálint

 

2



 

tuba
2 kategoria

 

 

miejsce

Bazsinka József Jr.

 

1

Ferenczi János

 

1

Jíša Radek

 

2



tuba
3 kategoria
Y

 

miejsce

Serfel Gábor

 

1

Genrt Jiří

 

2




Grand Prix

waltornia – TOMÁŠ KOLÁŘ (CZ)

trąbka – PIOTR PYDA (PL)

puzon – ROBERT STŰRZENBAUM (HU)

tuba – GÁBOR SERFEL (HU)


Gratulujemy ! ! ! 
 

 


Translator

Reklama