W dniach 10-11.03.2017 odbył się w Poznaniu XXV  Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych. Współzawodniczyli uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia.

Sukcesy odnieśli młodzi waltorniści:

I grupa
Urodzeni w roku 2006 i młodsi uczniowie:
Ognisk Muzycznych oraz Szkół Muzycznych I st.

LaureatWyróżnienie
Laura Skrobot
SM I i II st. Gdynia


II grupa
Urodzeni w roku 2003, 2004 i 2005 uczniowie:
Ognisk Muzycznych oraz Szkół Muzycznych I st.

Leon Jastrzębski    mocek michal 2016
Wyróżnienia
Leon Jastrzębski
ZSM Dąbrowa Górnicza
Michał Mocek
PSM I st. Jaworzno


IV grupa
Urodzeni w roku 2001 i młodsi uczniowie:
Ogólnokształcących Szkół Muzycznych II st. (do kl. III włącznie)
Szkół Muzycznych II st. (do kl. III włącznie)

LaureatWyróżnienie
Jan Dabrowski
ZPOSM I i II st. Warszawa


V grupa
Urodzeni w roku 2000 i starsi uczniowie:
Ogólnokształcących Szkół Muzycznych II st. (do kl. V włącznie)
Szkół Muzycznych II st. (do kl. V włącznie)

krupa szymon 20171. Nagroda
Szymon Krupa
PSM I i II st. Opole

Laureat2. Nagroda
Mikołaj Gajdzis
ZSM Koszalin

Patryk Tokarski3. Nagroda
Patryk Tokarski
ZPSM Bielsko-Biała


Laureat    Łukasz Ogaza    Szymon Pelc    Laureat
Wyróżnienia
Franciszek Czech
PSM I i II st. Opole
Łukasz Ogaza
PSM I i II st. Opole
Szymon Pelc
ZPSM Bielsko-Biała
Miłosz Żurawicz
PSM I i II st. Konin


Laureatów (1. 2. 3. Nagrody, Wyróżnienia) prosimy o nadesłanie zdjęć i biografii celem publikacji w naszym serwisie. Nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Kompletne wyniki konkursu:



I grupa
Urodzeni w roku 2006 i młodsi uczniowie:
Ognisk Muzycznych oraz Szkół Muzycznych I st.

1. Nagroda

Tobiasz Warejko – trąbka
SM I i II st. w Szczecinku


2. Nagroda – ex aequo

Dominik Ciesielski – trąbka
PSM I st. w Nowej Soli

Dariusz Kołodziejski – trąbka
POSM I st. nr 1 w Poznaniu


3. Nagroda – ex aequo

Filip Cieżak – trąbka
PSM I st. w Jaworznie

Grzegorz Mruk – trąbka
PSM I st. w Kole

Anastazja Baranowska – trąbka
OSM I st. w Szczecinie


wyróżnienia

Piotr Manthey – trąbka
PZSM w Bydgoszczy

Laura Skrobot – róg
SM I i II st. w Gdyni

Zuzanna Kamińska – puzon
ZSM w Pile

Wojciech Niezgódka – trąbka
SM I i II st. w Szczecinku

Wiktor Nowak – trąbka
PSM I i II st. w Zgorzelcu


II grupa
Urodzeni w roku 2003, 2004 i 2005 uczniowie:
Ognisk Muzycznych oraz Szkół Muzycznych I st.

1. Nagroda

Julian Pilichaty – puzon
PSM I st. w Nowej Soli


2. Nagroda – ex aequo

Inna Kononykhina – trąbka
PSM I i II st. w Koninie

Karol Kaca – trąbka
ZSM w Radomiu


3. Nagroda – ex aequo

Piotr Wielgolewski – trąbka
PSM I st. w Pułtusku

Jakub Dąbrowski – trąbka
ZSM w Radomiu


wyróżnienia

Leon Jastrzębski – róg
ZSM w Dabrowie Górniczej

Michał Mocek – róg
PSM I st. w Jaworznie

Jędrzej Bogaczyk – trąbka
PSM I st. w Nowym Tomyślu

Karol Łopiński – trąbka
ZSM w Poznaniu

Kaja Drążek – trąbka
PSM I i II st. w Zgorzelcu


III grupa
Urodzeni w roku 2002 i starsi uczniowie:
Ognisk Muzycznych oraz Szkół Muzycznych I st.

1. Nagroda

Krzysztof Błażejewski – puzon
PSM I i II st. w Koninie


2. Nagroda
Adam Mikołaj Krych – trąbka
ZSM w Słupcy


3. Nagroda

Przemysław Bagiński – trąbka
PSM I i II st. w Lesznie


wyróżnienia

Jan Bogaczyk – trąbka
PSM I st. w Nowym Tomyślu

Tomasz Kawiecki – trąbka
SM I st. w Przasnyszu

Marcin Napiórkowski – tuba
SM I st. w Przasnyszu

Hubert Kościelski – trąbka
PSM I i II st. w Szamotułach


IV grupa
Urodzeni w roku 2001 i młodsi uczniowie:
Ogólnokształcących Szkół Muzycznych II st. (do kl. III włącznie)
Szkół Muzycznych II st. (do kl. III włącznie)

1. Nagroda – ex aequo

Dawid Kotowicz – trąbka
SM I i II st. w Szczecinku

Mateusz Markiewicz – puzon
SM I i II st. w Szczecinku

wyróżnienia

Adam Mańczak – trąbka
POSM II st. w Poznaniu

Szymon Pikulski – trąbka
POSM II st. w Poznaniu

Jan Dabrowski – róg
ZPOSM I i II st. w Warszawie

Dominik Manyś – trąbka
PSM I i II st. w Zielonej Górze

Michał Ostrowski – trąbka
PSM I i II st. w Zielonej Górze


V grupa
Urodzeni w roku 2000 i starsi uczniowie:
Ogólnokształcących Szkół Muzycznych II st. (do kl. V włącznie)
Szkół Muzycznych II st. (do kl. V włącznie)

1. Nagroda – ex aequo

Sebastian Beier – tuba
PSM I i II st. w Opolu

Szymon Krupa – róg
PSM I i II st. w Opolu


2. Nagroda – ex aequo

Jakub Kułaga – puzon
SM I i II st. w Gdyni

Mikołaj Gajdzis – róg
ZSM w Koszalinie


3. Nagroda – ex aequo
Patryk Tokarski – róg
ZPSM w Bielsku – Białej

Adrian Majkowski– trąbka
PSM I i II st. w Koninie


wyróżnienia

Szymon Pelc – róg
ZPSM w Bielsku – Białej

Michał Sinkowski – puzon
ZPSM w Bielsku – Białej

Mateusz Radke – trabka
PSM I i II st. w Koninie

Miłosz Żurawicz – róg
PSM I i II st. w Koninie

Franciszek Czech – róg
PSM I i II st. w Opolu

Łukasz Ogaza – róg
PSM I i II st. w Opolu

Marcin Piechuła – trąbka
ZSM w Poznaniu

Szczegóły na www.posm2st.poznan.pl




Polecamy także:






Translator

Reklama

Biografie

Philip Farkas

Philip Farkas
1914-1992