W dniach 6-10.05.2014 odbył się w Gdańsku VII Międzynarodowy Konkurs Gry na Instrumentach Dętych Blaszanych.

Jury konkursu w skladzie:

Massimiliano Caldi - Przewodniczący 
Oystein Baadsvik 
prof. Dominique Bodart
prof. Jacques Mauger
Markus Wittgens 

postanowiło przyznać następujące Nagrody:

Grand Prix
Filip Draglund (Szwecja) - trąbka 

1 Nagroda
Artem Sviridov (Rosja) - trąbka 

2 Nagroda
Jarosław Meisner (Polska)  - puzon

3 Nagroda
nie przyznano

Gratulujemy! 



Lista osób, które zakwalifikowały się do 3 etapu (finalu):

Artem Sviridov -  trąbka
Pablo Briones  - tuba
Filip Draglund - trąbka 
Alexis Lavoie Lebel - puzon
Jarosław Meisner - puzon

Niestety, żaden z waltornistów nie zdobył uznania w opinii Jurorów i nie zakwalifikował się do finału. Szkoda. 


Lista osób,  które zakwalifikowały się do 2 etapu:

Włodzimierz Reif -  waltornia
Vasyl Sharm - puzon
Artem Sviridov -  trabka
Dmytro Taran - waltornia
Krzysztof Tomczyk - waltornia
Maximilian Wagner-Shibata -  tuba
Paulina Batvinis - puzon
Pablo Briones  - tuba
Krzysztof Chlewicki -  puzon
Henrique Costa - puzon
Filip Draglund - trąbka 
Jan Harasimowicz - trąbka 
Austin Howle - tuba
Thomas Kerstner - tuba
Takahiro-Wooho Kim - tuba
Piotr Kowalski - waltornia
Alexis Lavoie Lebel - puzon
Jarosław Meisner - puzon


Program w kategorii róg

I  etap
  1. Eugène Bozza    En fôret
  2. Jeden z utworów:
    • Malcolm Arnold    Fantasy for Horn
    • Witalij Bujanowski    España
    • Sigurd Berge    Horn-Lokk
II etap
  1. Robert Schumann    Adagio i Allegro op. 70
  2. Jeden z utworów:
    • Jean Françaix    Divertimento
    • Gioacchino Rossini    Preludium, temat i wariacje
    • Marcel Bitsch    Variations sur une chanson française
III etap (wykonywany z pamięci)
  1. Othmar Schoeck - Koncert na róg i orkiestrę smyczkową op. 65

Lista zgłoszeń

    1    Amitay Arik - trąbka
    2    Arkoudis Spyridon - trąbka
    3    Asztalos Robert - trąbka
    4    Bachyla Mikhail - trąbka
    5    Baran Anna - waltornia
    6    Battuello Paolo - trąbka
    7    Batvinis Paulius - puzon
    9    Bertorello Paolo Bartolomeo - tuba
  10    Briones Pablo - tuba
  11    Bury Bartosz - puzon
  12    Chlewicki Krzysztof - puzon
  13    Chudzińska Paulina - puzon
  14    Costa Henrique - tuba
  15    Crabtree Charles - waltornia
  16    Csizmadia Sandor - trąbka
  17    Cui Chen - puzon
  18    Czekała Jakub - waltornia
  19    Czopka Gabriel - waltornia
  20    Dampc Damian - trąbka
  21    Dessaint Lucas - tuba
  22    Draglund Filip - trąbka
  23    Dudek Mateusz - tuba
  24    Dzedik David - tuba
  25    Dziuba Jonasz Rudolf - trąbka
  26    Fererra Mena Ignacio - trąbka
  27    Gaudyn Szymon - trąbka
  28    Gaus Dominik - trąbka
  29    Gaweł Adrian - trąbka
  30    Gdula Radosław - puzon
  31    Grandjean Morgane - trąbka
  32    Grazulis Albinas - puzon
  33    Harasimiuk Ewa - puzon
  34    Harasimowicz Jan - trąbka
  36    Holovashych Dmytro - puzon
  37    Hong Seongdae - tuba
  38    Honore Matthieu - tuba
  39    Howle Austin - tuba
  40    Huang Yu-Tang - puzon
  41    Hussing Franz Cornelius - puzon
  42    Jagiełło Michalina - waltornia
  43    Jeliński Wojciech - puzon
  45    Jusselme Barthelemy - tuba
  47    Kallip Mihkel - trąbka
  48    Kamiński Kaczmar Miłosz - trąbka
  49    Kanawka Michał - waltornia
  50    Katsman Zakhar - waltornia
  51    Kaupinis Simonas - tuba
  52    Kavunets Oleksii - puzon
  53    Kerstner Thomas - tuba
  55    Kim Takahiro-Wooho - tuba
  56    Kisielnicki Mateusz - trąbka
  57    Kisunas Danielius Patrikas - tuba
  58    Kobus Aleksander - trąbka
  59    Konstantynowa Inna - puzon
  60    Korablikovas Eugenijus - trąbka
  61    Kowalczyk Rafał - waltornia
  62    Kowalski Piotr - waltornia
  63    Krajewski Konrad - trąbka
  64    Kravczenko Illia - puzon
  65    Kulesza Radosław - trąbka
  66    Kupski Mateusz - puzon
  67    Lachowicz Alan - tuba
  68    Lavoie Lebel, Alexis - puzon
  69    Leece Mark - tuba
  71    Łukawski Daniel - puzon
  72    Majchrzak Sylwia - waltornia
  73    Markowski Konrad - waltornia
  74    Matsiuk Stsiapan - puzon
  75    Mc Alister Stuart - waltornia
  76    Meisner Jarosław - puzon
  77    Mencner Krzysztof - puzon
  79    Montenegro Alessio - trąbka
  80    Monzonis Marc - trąbka
  81    Nasralla Heider - puzon
  82    Naubauer Kurt - puzon
  83    Nowak Piotr - trąbka
  84    Paciorek Ewa - waltornia
  85    Parchem Maciej - puzon
  87    Petrychenko Sergii - puzon
  88    Piątek Maciej - trąbka
  89    Pietrzik Stanisław - tuba
  90    Poks Sylwester - trąbka
  91    Polet Felix - waltornia
  92    Popov Alexey - trąbka
  93    Poprawski Marcin - trąbka
  94    Prokopowicz Wojciech - puzon
  95    Prun Oleksii - waltornia
  96    Pukowiec Piotr - puzon
  97    Reif Włodzimierz - waltornia
  98    Reiff Justus - puzon
  99    Remeika Simonas - tuba
100    Sadowski Krzysztof - trąbka
101    Salo Rebecca - waltornia
102    Sanjuan Albado Sergio - tuba
105    Shparkyi Vasyl - puzon
107    Silfverberg Max - puzon
108    Sipos Tamas - trąbka
109    Skoczylas Marlena - puzon
110    Stanecki Janusz - waltornia
111    Steponaitis Giedrius - tuba
112    Stranatkovsky Nikolai - trąbka
113    Strandjord Peder Elias - tuba
114    Sviridov Artem - trąbka
115    Sznajder Jakub - tuba
116    Sztan Attila - puzon
117    Smits Kaspars - tuba
118    Taica Frais, Paulino Ryszard - puzon
119    Taran Dmytro - waltornia
120    Tomczyk Krzysztof - waltornia
121    Trnka Tomas - puzon
122    Tuliński Paweł - trąbka
125    Vana Toomas - puzon
126    Vavti Alan - puzon
127    Vergis Spyridon- Nikolaos - puzon
128    Vilhar Rok - tuba
129    Wagner-Shibata Maximilian - tuba
130    Wawrzyniak Piotr - waltornia
133    Witek Bartłomiej - puzon
134    Wontka Maciej - trąbka
136    Xhonneux Jean - tuba
138    Yamaguchi Karin - waltornia
139    Yushchuk Oleksandr - tuba
140    Zaragoza Garcia, Ruben - trąbka
141    Zielke Mateusz - puzon
142    Zwolski Wojciech - puzon

Szczegóły na www.amuz.gda.pl

Translator

Reklama